Грешка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but ULUH/13-likovna-kolonija is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Упозорење

JFolder: :files: Путања није директоријум. Путања: /home/muzejzag/public_html/images/stories/ULUH/13-likovna-kolonija

Обавештење

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/ULUH/13-likovna-kolonija

Отворена ликовна колонија „Хомоље АРТ 2018“

Међународна ликовна колонија „Хомоље АРТ 2018“отворена је у Жагубици у недељу, 20. маја. Организатор је, уз материјалну подршку локалног руковаодства, као и сваке године, Удружење ликовних уметника Хомоља.

Међународна колонија ликовних уметника отворена у Жагубици, окупила је око 20 сликара а добродошлицу је пожелео и Душан Милосављевић, помоћник председника општине Жагубица.

У оквиру Ликовне колоније „Хомоље АРТ“, у уторак, 22. маја, у Завичајном музеју Хомоља у Жагубици, уследиће отварање изложбе „Преслица“ аутора Владимира Вучинића, а у четртак 24. маја, биће приређена поставка дела уметника Ивана Јовановића.

{gallery}ULUH/13-likovna-kolonija{/gallery}