Грешка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but stories/dobijenipredmeti is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Завичајни музеј Хомоља у Жагубици добио предмете на поклон

Током децембра и јануара мјесеца, Завичајни музеј Хомоље у Жагубици добио је бројне етнолошке и археолошке предмете од Славише Стојановића из Осанице (етно предмета), Јована Белића из Лазнице (археолошки предмети) и Милана Миловановића из Пожаревца (археолошки предмети).

Ови ће предмети бити од велике помоћи музеју у формирању етнолошке и археолошке збирке. Приклајпљене збирке ће бити додате постојећим и презентовати публици културна наслеђа Хомоља.