Грешка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but stories/dobijenipredmeti is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Завичајни музеј Хомоља у Жагубици добио предмете на поклон

Током децембра и јануара, Завичајни музеј Хомоља у Жагубици добио је бројне етнолошке и археолошке предмете од Славише Стојановића из Осанице (етно предмети), Јована Белића из Лазнице (археолошки предмети) и Милана Миловановића из Пожаревца (археолошки предмети).

Ови предмети биће од велике помоћи Музеју у формирању етнолошке и археолошке збирке. Прикупљене збирке биће додате постојећим и презентоваће публици културно наслеђе Хомоља.