Грешка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but stories/deca-izvarica-skola is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Наставни предмет Свет око нас на двочасу у Завичајном музеју

Дана 15. новембра 2017. године са четвороразредним комбинованим одељењем учитељица Звонимирка Јовичић  одржала је двочас по принципу хоризонтално-вертикалне интеграције.Реч је о наставном предмету Свет око нас / Природа и друштво и наставном предмету Народна традиција. Двочас је реализован изван учионице у присуству колега и директорке школе, а највећи део времена искоришћен је  за рад у Завичајном музеју Хомоља у Жагубици.